Sepsiszentgyörgy | fotó: Toró Attila

Szent György Napok 2010

Hétfő – április 19.

17:00 – Színház: A pincér dalai – Szabó Tibor és zenekara (Weöres Sándor Színház - Szombathely) / Tamási Áron Színház, Kamaraterem

19:00 Színház (Bemutató): Gorkij: A nap fiai – Tamási Áron Színház, rendező: Zakariás Zalán / Tamási Áron Színház, Nagyterem

* * *

Kedd – április 20.

17:00 – Színház: A pincér dalai – Szabó Tibor és zenekara (Weöres Sándor Színház - Szombathely) / Tamási Áron Színház, Kamaraterem

17:00 Színház: Manej - Andrei Mureşanu Színház / a Tamási Áron Színház előcsarnoka

17:00 – Színház: 20/20 – Yorick Stúdió (Marosvásárhely), szervezők: Bod Péter Megyei Könyvtár, Kovászna Megyei Művelődési Központ, Árkosi Művelődési Központ / Bod Péter Megyei Könyvtár, Gábor Áron terem

18:00 – Színház: Robert Thomas: Szegény Dániel – Visky Árpád Színjátszó Társulat / Kónya Ádám Művelődési Ház

18:30 – Bemutató: Sárkányölő (táncjáték) - Háromszék Táncegyüttes, rendező: Ivácson László / Szakszervezetek Művelődési Háza

 

20:00 – Színház: 20/20 – Yorick Stúdió (Marosvásárhely), szervezők: Bod Péter Megyei Könyvtár, Kovászna Megyei Művelődési Központ, Árkosi Művelődési Központ / Bod Péter Megyei Könyvtár, Gábor Áron terem

20:00 – Színház: Márai Sándor: Eszter hagyatéka – Katona József Színház (Kecskemét) / Tamási Áron Színház, Nagyterem

 

* * * *

Szerda – április 21.

18:00 – Színház: Visky András: Visszaszületés – Kolozsvári Állami Magyar Színház / Tamási Áron Színház, Nagyterem

21:00 – Színház: Visky András: Visszaszületés – Kolozsvári Állami Magyar Színház / Tamási Áron Színház, Nagyterem

 

* * *

Csütörtök – április 22.

18:00 – Színház: Fizetek, főúr - Tranzit Színház (Budapest), rendező-művészeti vezető: Kátai István / Tamási Áron Színház, Kamaraterem

18:00 – Színház: Robert Thomas: Szegény Dániel – Visky Árpád Színjátszó Társulat / Kónya Ádám Művelődési Ház

 

18:00 – Színház: William Shakespeare: Hamlet – M Studio, rendező: Uray Péter / Szakszervezetek Művelődési Háza, Lajtha László Stúdióterem

20:00 – Színház: Fizetek, főúr - Tranzit Színház (Budapest), rendező-művészeti vezető: Kátai István / Tamási Áron Színház, Kamaraterem

* * *

Péntek – április 23.

19:00 – Táncjáték: A tizedik vőlegény – Duna Táncműhely / Szakszervezetek Művelődési Háza, Lajtha László Stúdióterem

 

19:00 – Színház: 5. Sally - Mezei Gabriella színművésznő egyéni előadása (Tomcsa Sándor Színház - Székelyudvarhely) / Tamási Áron Színház, Kamaraterem

* * *

Szombat – április 24.

11:00 – Színházműhely gyerekeknek / Román Fiatalok a Közösségért sátor, a Sugás vendéglő előtt

18:00 – Színház: Részletek a bolyongás meséiből – Osonó Diákszínház, rendező: Fazakas Misi / Mikes Kelemen Főgimnázium, díszterem

19:00 – Színház: William Shakespeare: Romeo & Julia – M Studio, rendező: Uray Péter / Szakszervezetek Művelődési Háza, Lajtha László Stúdióterem

* * *

Vasárnap– április 25.

16:00 Színház: Molnár Ferenc: Liliom – M Studio, rendező: Rusznyák Gábor / Szakszervezetek Művelődési Háza, Lajtha László Stúdióterem

 

18:30 Színház: Részletek a bolyongás meséiből – Osonó Diákszínház, rendező: Fazakas Misi/ Mikes Kelemen Elméleti Líceum, díszterem

A szervezők fenntartják a műsorváltoztatás jogát.

 

0
0
0
s2smodern
Polgári kezdeményezés a nemzeti régiókért - Székelyföldért megmozgatjuk Európát!
Kövess minket:

sepsiszentgyorgy info

© 2002 – 2020 sepsiszentgyorgy.info
Minden jog fenntartva!

 

Impresszum | Adatvédelem | Kapcsolat

 

Webdesign, webfejlesztés, karbantartás:
DIGITAL STUDIO

 

A sepsiszentgyorgy.info weboldal legjobb működése érdekében cookie-kat használunk. A weboldal látogatásával és használatával beleegyezik, hogy cookie-kat helyezzünk el számítógépén.