Sepsiszentgyörgy | fotó: Toró Attila

2021. március 23-tól bezárnak a kulturális intézmények, valamint a vendéglők és bárok belső terei.

2021. március 21-én, vasárnap délután 3 fölé emelkedett az utóbbi két hétben jegyzett, ezer főre eső koronavírusos betegek száma Sepsiszentgyörgyön, ismét vörös forgatókönyv lépett életbe.

Eseménynaptár

Március,
2021
2021. Március
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
1 2021. March 1. , Monday 2 2021. March 2. , Tuesday 3 2021. March 3. , Wednesday 4 2021. March 4. , Thursday 5 2021. March 5. , Friday 6 2021. March 6. , Saturday 7 2021. March 7. , Sunday
8 2021. March 8. , Monday 9 2021. March 9. , Tuesday 10 2021. March 10. , Wednesday 11 2021. March 11. , Thursday 12 2021. March 12. , Friday 13 2021. March 13. , Saturday 14 2021. March 14. , Sunday
15 2021. March 15. , Monday 16 2021. March 16. , Tuesday 17 2021. March 17. , Wednesday 18 2021. March 18. , Thursday 19 2021. March 19. , Friday 20 2021. March 20. , Saturday 21 2021. March 21. , Sunday
22 2021. March 22. , Monday 23 2021. March 23. , Tuesday 24 2021. March 24. , Wednesday 25 2021. March 25. , Thursday 26 2021. March 26. , Friday 27 2021. March 27. , Saturday 28 2021. March 28. , Sunday
29 2021. March 29. , Monday 30 2021. March 30. , Tuesday 31 2021. March 31. , Wednesday 1 2 3 4

Polgári kezdeményezés a nemzeti régiókért - Székelyföldért megmozgatjuk Európát!
Kövess minket:

sepsiszentgyorgy info

© 2002 – 2021 sepsiszentgyorgy.info
Minden jog fenntartva!

 

Impresszum | Adatvédelem | Kapcsolat

 

Webdesign, webfejlesztés, karbantartás:
DIGITAL STUDIO

 

A sepsiszentgyorgy.info weboldal legjobb működése érdekében cookie-kat használunk. A weboldal látogatásával és használatával beleegyezik, hogy cookie-kat helyezzünk el számítógépén.