2020. február 25-én 14 és 17 órakor a Veresegyházi Katolikus Gimnázium szervezésében a helyi Innovációs Központban, míg Budapesten, február 26-án 12.20 órakor a Kövessi Erzsébet Baptista Szakközépiskolában és 27-én 13 órakor a Leövey Klára Görögkatolikus Gimnáziumban lesz látható az Ahogyan a víz tükrözi az arcot című dokumentarista előadás, amelyet minden esetben közönségtalálkozó követ.
Az elmúlt időszakban a Veresegyházi Katolikus Gimnáziummal több közös projektje volt a társulatnak. Úgy a tantestület, mint az iskola diákjai számára több alkalommal tartott önismereti és csapatépítő foglalkozást az Osonó, a jövőben pedig egy közös pályázat megvalósítására is sor kerül. Az iskola a Fazakas Misi által rendezett produkciót azért hívta meg, hogy először a kilencedikes és tizedikes évfolyamok diákjai, majd délután a szülők tekinthessék meg, ezáltal is helyzetet teremtve és teret adva az előadásban felmerülő témák, a fiatalokat és felnőtteket, gyerekeket, szülőket és tanárokat érintő problémák közös megbeszélésére.
A budapest nyolcadik kerületi iskoláiban sorra kerülő előadások a társulat komplex színház- nevelési programjának része, amelyet a Nemzeti Kulturális Alap támogat. A projekt első fázisában, amely az elmúlt időszakban történt, az Osonó két tagja, Fazakas Misi és Mucha Oszkár műhelyfoglalkozásokat tartott a diákok számára. A második részben, a projekt elmélyítéseként az Ahogyan a víz tükrözi az arcot című előadás kerül bemutatásra, amelyet egy feldolgozó foglalkozás követ.
A projekt célja, hogy megmozgassa és erősítse a fiatalok valamint a fiatalokkal dolgozó felnőtt szakemberek szociális érzékenységét, a komplex egyéni és csoportdinamikai problémák konstruktív megközelítésére törekvő képességét. A komplex színházi nevelési program által olyan jellegzetes társadalmi problémák és személyes sorsok kapnak hangot, amelyek közös gondolkodásra ösztönzik a résztvevőket. Mindezt elsősorban olyan célcsoportra fókuszáltan, akik számára az ilyen típusú képzések és tapasztalatok társadalmi, gazdasági vagy földrajzi okokból kifolyólag nehezen elérhetőek.
A Fazakas Misi által rendezett produkció eddig 570. alkalommal került bemutatásra 3 kontinens 24 országának 188 településén és 12 nemzetközi fesztiválmeghívást, illetve 2 legjobb előadás díjat tudhat magáénak. Az előadás kiinduló pontját a fiatalok személyes történetei képezik, így a fiatalokat érintő társadalmi- szociális problémákat, a magányos gyerek, a tehetetlen szülők, a kiszolgáltatott fiatalok helyzetét és történeteit járja körbe a társulat, megmutatva arcainkat, ahogyan a víz tükrözi azokat.