2026. június 1-jén, gyermeknapon ismét a gyermekek veszik birtokukba Sepsiszentgyörgy főterét és az Erzsébet parkot.
A főtéri kőszínpadon már délelőtt beindul az élet. A modern tánccsoportok lendületes koreográfiái után gyermekkoncertre, illetve gyermek- és ifjúsági zenekarok előadásaira kerül sor. Ha a nagy pörgésben jól jönne egy kis pihenés, a Művész Mozi varázslatos történetekkel várja a nézőket a mozivászon elé.