Gyertyás főhajtás Erőss Zsolt és Kiss Péter emléke előtt.

Az Erdélyi Kárpát-Egyesület Szervezésében több erdélyi városban gyertyagyújtással, és imával tisztelegtek a május 21-én Himalájában eltűnt két magyar hegymászó Erőss Zsolt és Kiss Péter emléke előtt.

A Sepsiszentgyörgyi megemlékezésre a Háromszéki Erdélyi Kárpát Egyesület székháza előtt került sor.

Fotó / Video: Toró Attila