A  budapesti Santa Diver zenekar koncertje Sepsiszentgyörgyön

2014. november 7.

A sepsiszentgyörgyi Park vendéglő Di Stefano bárjában pénteken 20 órától dzsesszkoncertre kerül sor, melyen fellép a budapesti Santa Diver zenekar.

A Santa Diver formációt 2006-ban alapította Kézdy Luca jazzhegedűs és Szesztay Dávid multiinstrumentalista, zeneszerző. A trió harmadik tagja Sárvári Kovács
Zsolt , ő 2011-ben csatlakozott a zenekarhoz.


A három hangszer és egyéniség egy egészen sajátos és unikális zenei világot képvisel, amit a jazz, world music, és a szabad zene metszetében talált meg. Hangzásukat meghatározza a rendhagyó felállás és persze Kézdy Luca különleges hegedűjátéka.

A koncert része a Sepsiszentgyörgy Székelyföld Kulturális Fővárosa programnak.

A koncertre a belépőjegyek ára: 10 lej a felnőtteknek, 5 lej a diákoknak, nyugdíjasoknak.

Fotó: Toró Attila