Sepsiszentgyörgy, Kőrösi Csoma Sándor u. 10. sz.
A G7 felhívása már elérhető a hazai és nemzetközi szakma részére
A 2022-es év folyamán hetedik alkalommal kerül sor a Székelyföldi Grafikai Biennále megszervezésére. A szakmai színvonal emelése mellett a szervezők nem titkolt célja, hogy a rendezvény még inkább teret hódítson és a továbbiakban is a kortárs grafika jelentős nemzetközi fóruma maradjon. Az idei rendezvény részleteit sajtótájékoztató keretében mutatták be.
A magyar kultúra napja alkalmából a sepsiszentgyörgyi Bod Péter Megyei Könyvtár Gábor Áron-termében kerül sor Jánó Mihály művészettörténész Barabás Miklós és Gyárfás Jenő háromszéki festőművészek műhelytitkaiból című, vetített képes előadására 2022. január 20-án, csütörtökön 18 órától.
Közreműködnek: Filip Ignác (fuvola) és Filip Zsombor (klasszikus gitár).