Kézfertőtlenítő kerül a sepsiszentgyörgyi tömbházakba

A lakók egészségének megőrzése és a koronavírus-járvány terjedésének megfékezése érdekében, Sepsiszentgyörgy Polgármesteri Hivatala kézfertőtlenítő folyadékot és adagolót vásárolt a lakótársulások részére. A város tömbházaiba összesen 1 963 liter kézfertőtlenítő folyadék és 960 adagoló kerül kihelyezésre.

A 164 lakóbizottság közül 130 már megkapta a termékeket, így 774 adagoló és közel 1 600 liter kézfertőtlenítő már kiosztásra került.

A lakóbizottságok elnökeit múlt héten értesítette az önkormányzat a termékek átvételéről, az adagolók felszerelését a lépcsőházak lakói oldják meg, a belső tér adottságainak és a lakók kérésének megfelelően.

(A Városimázs Iroda közleménye)